Strefa Wiedzy

Pobierz jeden z moich darmowych eBooków! Chwilowo dostępne są jedynie w wersji angielskiej ale pracuję nad polską wersją językową. Napisz do mnie aby otrzymać eBooki lub zapisz się do newslettera aby śledzić nowości.

Boost Your

Fertility Training

Czyli trening pokazujący jak zwiększyć płodność (chwilowo dostępny tylko w wersji angielskiej)

Dla kogo

jest ten program?

Dla kobiet starających się o dziecko zarówno naturalnie jak i przy użyciu In Vitro czy Inseminacji. Program ten jest świetnym wprowadzeniem dla kobiet rozważających ciążę w najbliższym czasie.

Z czego się składa?

Jest to seria 8 filmików pełnych wiedzy, porad i technik mających na celu zwiększenie płodności u kobiet ale również ich partnerów. Wraz z dostępem do wideo otrzymasz pdf Woorkbook, czyli zeszyt ćwiczeń, w którym będziesz mogła robić notatki i odpowiadać na pytania czy wypełniać kwestionariusze. Dodatkowo otrzymasz zestaw afirmacji oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji coachingowej po treningu, w celu stworzenia dalszego planu działania.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji i jak mogę dołączyć?

Coaching – najczęściej zadawane pytania

Coaching poznawczo-behawioralny jest połączeniem coachingu z teorią poznawczo-behawioralną wykorzystywaną w psychoterapii. Podejście to głównie koncentruje się na tym co dzieje się tu i teraz, bez odniesień do przeszłości. To co zdarzyło się w przeszłości traktowane jest tylko jako doświadczenie, z którego możemy coś wynieść. Dodatkowo, korzystam w swojej pracy z technik wizualizacji i mindfulness, co daje nam szeroki wachlarz możliwości w czasie pracy nad osiągnięciem danego celu.

Bezpłatna konsultacja to 30-minutowa rozmowa telefoniczna lub Skype, w trakcie której doświadczysz na czym polega Coaching; porozmawiamy o tym co się obecnie dzieje w Twoim życiu, jakie masz plany i marzenia i co pragniesz zmienić lub polepszyć; będzie to czas na zadanie mi pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących coachingu; oraz wspólnie ustalimy dalszy plan działań i zdecydujemy o kontynuacji sesji coachingowych.

Nie ma takiej potrzeby. Najlepiej jeśli pojawisz się na sesji z otwartym umysłem. Ważne tylko abyś wiedział/a co pragniesz osiągnąć, bądź co najbardziej Cię obecnie frustruje.
Po pierwsze, z licznych pozytywnych opinii moich klientów. Możesz przeczytać niektóre z nich w sekcji Rekomendacje. Po drugie, sama przebyłam ściężkę samorozwoju pracując z Coachem, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to niesamowita (i efektywna) forma wspierania ludzi.

Coaching nie jest terapią – dlatego tak ważna jest nasza pierwsza rozmowa, kiedy omawiamy Twoje cele i trudności. Jeśli Twój problem wykracza poza moje kwalifikacje zaproponuję Ci pracę z innym terapeutą.

Coaching nie tyle zajmuje się szukaniem przyczyn problemów, co znajdywaniem rozwiązań. – Coaching nie „grzebie’’ w przeszłości i nie analizuje Twojego dzieciństwa. Skupiamy się na TU i TERAZ, czyli jak możesz z obecnego miejsca dotrzeć do celu. Oczywiście bazujemy na Twoich przeszłych doświadczeniach ale tylko w celu „nauki na błędach” lub szukaniu już znanych Tobie efektownych rozwiązań.

Coaching to nie mentoring czy udzielanie porad. – Wiele osób często mnie pyta na sesji o to co myślę lub co bym zrobiła na ich miejscu. A ja zawsze odpowiadam, że tutaj nie ważne jest moje zdanie. Tylko TY wiesz najlepiej jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Nie powiem Ci jak żyć. Nie będę krytykować. Moją rolą jest aktywne słuchanie i nakierowanie Cię na odnalezienie rozwiązania poprzez pracę nad sobą i korzystanie z różnych metod psychologii, coachingu i mindfulness.

Masz pytania? A może chcesz umówić się na konsultację?