O MNIE

Moje wykształcenie, wiedzę i doświadczenie zdobyłam w Londynie, gdzie spędziłam osiem wspaniałych i pracowitych lat. Psychologię ukończyłam na uczelniach Middlesex University i University of Westminster, następnie kwalifikacje Coacha zdobyłam w Centre for Coaching kończąc intensywny kurs coachingowy przeznaczony dla psychologów. 

Uczestniczyłam również w wielu szkoleniach, treningach i kursach z zakresu coachingu biznesu, radzenia sobie ze stresem, motywacji czy zdrowia psychicznego.

Obecnie pracuję online oraz na terenie Dolnego Śląska. Prywatnie, jestem szczęśliwą żoną i mamą a także właścicielką szalonego wyżła weimarskiego. Kocham podróże, fitness i odkrywanie nowych smaków.

Mój dorobek obejmuje kilka tysięcy godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowo jak i indywidualnie. Coach Biznesu w organizacjach, psycholog w poradni rodzinnej, Life Coach dla kobiet czy wsparcie psychologiczne dla osadzonych kobiet w zakładzie karnym to tylko niektóre z wielu źródeł mojego doświadczenia.

To ogrom czasu, wiedzy i doświadczenia i empatia, którym z radością się dzielę. Pracuję znanymi, sprawdzonymi, efektywnymi i bezpiecznymi technikami, opartymi o rzetelną wiedzę psychologiczną. 

Pracując ze mną otrzymasz profesjonalną pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Każdego traktuję bardzo indywidualnie i zapewniam całkowitą dyskrecję wynikającą z etyki mojego zawodu.

Inner Potential – Wewnętrzny potencjał

Inner Potential Coaching powstał z myślą o odkryciu drzemiącego w nas potencjału.
Potencjał, siła i odwaga jest w każdym z nas. Jednak czasami z rożnych powodów one zanikają.
Coaching pomoże Ci odkryć siebie na nowo, zbudować pewność siebie, podnieść kompetencje i stworzyć nowy plan na życie.

Moje specjalizacje

Coaching

Indywidualny

Sesje 1:1 dla osób chcących odnaleźć się na nowo i zmienić coś w swoim życiu.

Coaching

Biznesu

Szkolenia i indywidualne sesje dla firm, kadry menadżerskiej czy pracowników potrzebujących wsparcia.

Coaching

Płodności

Indywidualne sesje dla kobiet starających się o dziecko i potrzebujących wsparcia na tej drodze.