Rekomendacje

"Praca z Aleksandrą pomogła mi uwierzyć w siebie i pokazała, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych."

„Aleksandra pomogła mi poukładać pewne rzeczy w moim życiu – związane z pracą, szkołą i życiem codziennym. Co dla mnie najważniejsze, pokazała mi techniki jak radzić sobie ze stresem i wychodzić z pewnych schematów myślowych. Patrząc wstecz, dawna ja nie podjęłaby niektórych decyzji, które podjęłam pracując z Aleksandrą – pomogła mi uwierzyć w siebie i pokazała, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Dzień, w których poznałam Aleksandrę jest punktem zwrotnym w moim życiu, bo wywrócił moje życie do góry nogami. Lubię z nią pracować i na samą myśl, że nasze drogi się kiedyś rozejdą trochę mi smutno.”

Adrianna

"Dzięki pracy z Aleksandrą stałam się w końcu szczęśliwa, pewna siebie i… w końcu zaszłam w ciążę!"

„Praca z Aleksandrą to prawdopodobnie jedna z najlepszych rzeczy jaką zrobiłam dla własnego zdrowia psychicznego. Zrozumiałam, że muszę poukładać sobie kilka rzeczy w życiu prywatnym abym mogła być szczęśliwa i ruszyć dalej z marzeniami. Sesje pomogły mi zbudować pewność siebie i nauczyć się rozpoznawać co czuję i dlaczego. Aleksandra pokazała mi niesamowite ( i zarazem proste!) techniki, które pomogły mi zapanować nad negatywnym myśleniem i pewnymi reakcjami. Nigdy wcześniej nie zdawałam sobie sprawy jak silne jest połączenie między naszymi myślami, odczuciami i zachowaniem.

Zdecydowałam się na Coaching Płodności, gdy po dwóch latach prób nie byłam w stanie zajść w ciążę. Zmiana mojego nastawienia była tutaj kluczowa. Dzięki pracy z Aleksandrą stałam się w końcu szczęśliwa i pewna siebie. Nawet mój partner był pod wielkim wrażeniem mojej wewnętrznej przemiany. Mam lepsze kontakty z innymi ludźmi i już nie martwię się tym co inni pomyślą, bądź jak mnie odbiorą. Teraz wiem, że ze wszystkim sobie poradzę. I w końcu wierzę, tak naprawdę, że będę mamą, już niedługo!”

Aktualizacja opinii: „W końcu mogę się pochwalić, że dzięki pracy z Aleksandrą w końcu jestem w ciąży! Spodziewam się dwóch córeczek. Dziękuję!.”

Magda

"Aleksandra nauczyła mnie wielu technik i strategii, które działają w setkach różnych sytuacji."

„Byłam w naprawdę kiepskim miejscu w swoim życiu kiedy zdecydowałam się popracować z Aleks. Cierpiałam na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD), byłam bardzo zestresowana pracą i życiem prywatnym, popsuły się moje relacje z bliskimi i byłam totalnie nieszczęśliwa. Nie wiem jak Aleks ze mną wytrzymała przez te wszystkie miesiące ale dzięki jej metodom raz na zawsze pozbyłam się OCD, nauczyłam się radzić sobie ze stresem i w końcu doceniać samą siebie! Dziś wiem, co mnie unieszczęśliwia i czego pragnę w życiu. Aleksandra nauczyła mnie wielu technik i strategii, które działają w setkach różnych sytuacji. W końcu sobie ufam (i mojemu instyktowi) i jestem w stanie podejmować decyzje, których później nie żałuję.

Aleksandra jest bardzo profesjonalna i ma świetne podejście do ludzi. Jej pozytywizm i energia jest zarażający. Z każdej sesji wychodziłam bardziej pewna siebie. Bardzo polecam wszystkim pracę z Aleks, nie ważne jak mały lub duży jest Twój cel lub problem, praca nad sobą da Ci więcej niż się tego spodziewasz. Dziękuję Ci Aleks za tą niesamowitą podróż, która zmieniła moje życie.”

Gloria

"Mogę szczerze powiedzieć, że sesje pomogły mi stworzyć najlepszą wersję samej siebie."

„Zanim zgłosiłam się do Aleks żyłam w wiecznym stresie i byłam bliska depresji. Pozostawałam w bardzo toksycznym związku i nic nigdy nie kończyło się tak jakbym tego chciała. Bałam się, że już nigdy nie będę szczęśliwa i nie widziałam wyjścia z mojej sytuacji.

Praca z Aleksandrą była niesamowita. Przede wszystkim mogłam się przed nią otworzyć i szczerze porozmawiać o wszystkich moich lękach bez uczucia, że ktoś mnie ocenia. Z każdą sesją czułam, że zbliżam się do osiągnięcia celów, które sobie postawiłam na początku coachingu. Mogę szczerze powiedzieć, że sesje pomogły mi stworzyć najlepszą wersję samej siebie. Już nie reaguję impulsowo i poprzez silne emocje. Nauczyłam się panować nad stresem i oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Teraz wiem, że mogę więcej. Szczerze polecam wszystkim współpracę z Aleksandrą, która wie jak z każdego wyciągnąć to co najlepsze.”

Margaux

"Polecam sesje coachingowe kobietom, które borykają się z różnymi problemami w życiu zawodowym lub osobistym – szczególnie w związku z tym, jak często siebie postrzegamy!"

„Zdecydowałam się na sesje coachingu ze względu na to, że miałam bardzo ciężki okres w pracy i nie radziłam sobie z oddzielaniem emocji od tego czego wymagała ode mnie praca. Przeszłam cały proces coachingowy z Aleksandrą i mogę powiedzieć, że była to świetna inwestycja. Polecam sesje coachingowe kobietom, które borykają się z różnymi problemami w życiu zawodowym lub osobistym – szczególnie w związku z tym, jak często siebie postrzegamy. Jeśli postrzegamy siebie negatywnie, może to mieć szkodliwy wpływ na naszą odporność i zdrowie psychiczne. Coaching pomaga dotrzeć do sedna tych problemów, pomagając w ich identyfikacji oraz opracowaniu i zbadaniu różnych strategii i technik ich rozwiązywania.”

 Jacqui

"Spędziłem 3 miesiące pracując nad swoją pewnością siebie i rozwijaniem umiejętności społecznych. Zdecydowanie było warto!"

„Decydując się na coaching nie do końca wiedziałem czego się spodziewać. Nie jest łatwo rozmawiać z kimś obcym na tak osobiste tematy jak związki i problemy miłosne. Ale coaching pomógł mi zrozumieć, że mam wszystkie cechy i wartości, których zawsze pragnąłem. Po prostu musiałem je trochę „odkurzyć’’. Aleksandra była bardzo zachęcająca i nie oceniająca. To zdecydowanie pomogło. Spędziłem 3 miesiące pracując nad swoją pewnością siebie i rozwijaniem umiejętności społecznych. Zdecydowanie było warto.”

Mark

"„Błędy myślenia” – odkrycie i zrozumienie ich było fascynujące."

„Sesja na temat 'mocy myślenia’ była niesamowita! Naprawdę podobało mi się kwestionowanie mojego myślenia i wypróbowywanie wizualizacji. Dużo się nauczyłam! Myślę, że moją ulubioną częścią było uczenie się o „błędach myślenia”, kto by pomyślał, że wszyscy myślimy w podobny „nieprzydatny” sposób! Świetny sposób na spędzenie sobotniego poranka. „Na pewno dołączę do przyszłych webinariów.”

Caroline

"Coaching niesamowicie pomógł mi w pracy."

„Aleksandra jest profesjonalną i pełną empatii trenerką życiową, która ogromnie mi pomogła w pracy. Pracuję znacznie wydajniej i o wiele bardziej cieszę się pracą. Polecam ją każdemu!”

Margaret

"Aleks jest wyrozumiała ale i bezpośrednia co pomogło mi przeanalizować i zrozumieć wiele różnych scenariuszy w pracy."

„Jako stosunkowo nowy menedżer zespołu, brakowało mi pewności w udzielaniu feedbacku i zarządzaniu dynamiką zespołu. Bardzo podobały mi się i wiele skorzystałam z sesji z Aleksandrą. Aleks jest wyrozumiała ale i bezpośrednia co pomogło mi przeanalizować i zrozumieć wiele różnych scenariuszy w pracy. Teraz jestem pewna, że mogę zastosować pytania coachingowe i uzyskać oczekiwane rezultaty.”

Claire

"Proces Coachingu był rewelacyjny! Byłam w szoku jak wiele odmienił w moim życiu."

„Przed spotkaniem z Aleksandrą wywierałam na siebie dużą presję w różnych aspektach pracy, szczególnie tych, które niekoniecznie były pod moją kontrolą. W konsekwencji stres i ciągłe zamartwianie utrudniały mi systematyczne podejście do mojej pracy jak i jej organizację. Wpadłam w pewien negatywny wir.

Proces Coachingu był rewelacyjny! Nawet jeśli były tygodnie, w których nie byłam pewna, czy mam coś konkretnego do powiedzenia, cała godzina wciąż mijała i pod koniec czułam się bardziej zmotywowana i miałam konkretne działania do wykonania.

Tym, którzy rozważają coaching z Aleksandrą, koniecznie zróbcie to! Czuję, że jesteśmy tak zakorzenieni i sztywni w naszych nawykowych sposobach myślenia, że ​​prawie niemożliwe jest zidentyfikowanie i wyrwanie się z tego na własną rękę. Praca z profesjonalnym Coachem naprawdę może dużo odmienić.”

Carly

Masz pytania? A może chcesz umówić się na konsultację?