Coaching Biznesu

Jest to forma wsparcia adresowana do menedżerów i ich zespołów, wyższej kadry zarządzającej, oraz osób które startują w biznesie i od samego początku chciały by zyskać wsparcie.

Coaching jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które stoją na rozdrożu swojej kariery, lub nie odnajdują zadowolenia w swojej dotychczasowej pracy.
Podczas sesji coachingowych klienci pracują nad zrozumieniem swoich celów i obecnych barier, zwiększeniem swojej efektywności w pracy, komunikacją interpersonalną, stylem zarządzania, umiejętnościami negocjacyjnymi, motywacją, asertywnością etc. Rezultaty coachingu pozytywnie wpływają nie tylko na wydajność pracownika, ale również jego zdrowie i styl życia.

Business Coaching dotyczy nie tylko życia zawodowego, gdyż nie zawsze da się oddzielić pewnych aspektów życia prywatnego od zawodowego, więc i takie wątki mogą się pojawić. Jako Coach zawsze pracuję z klientem jako człowiekiem a nie tylko pracownikiem.

Jeżeli:

Nie czekaj, skontaktuj się ze mną aby umówić się na wstępną rozmowę.

Moja Oferta

SESJE 1:1

Coaching odbywa się w formie spotkania na żywo lub online. Sesje indywidualne skierowane są do osób chcących zmienić ścieżkę swojej kariery oraz potrzebujących wsparcia przy rozpoczęciu własnego biznesu.

Biznes coaching jest również świetnym rozwiązaniem dla menadżerów, kadr zarządzających oraz ich zespołów.
Coaching sprawdza się jako forma wsparcia dla pracowników. W procesie indywidualnym każdy z pracowników pracuje nie tylko nad poprawą własnej efektywności, lecz także nad doskonaleniem umiejętności zarządzania ludźmi, delegowania zadań, motywacji zespołu oraz ukierunkowania na cele strategiczne jednostki.

Szkolenia

Prowadzę grupowe szkolenia zarówno dla firm jak i organizacji pozarządowych.
W ofercie mam krótkie treningi (1-6 godzinne) oraz dłuższe szkolenia.
Przykładowe tematy szkoleń:

  • Menadżer jako Coach – autorski program dla menadżerów chcących zmienić swój styl zarządzania
  • organizacja i planowanie czasu – life-work balance – organizacja przestrzeni
  • asertywność
  • skuteczna motywacja
  • techniki radzenia sobie stresem i presją
  • Wypalenie zawodowe
  • Budowanie zespołu, empatia